23.09.2014
Policjanci z wydziału kryminalnego w Otwocku, zatrzymali na terenie Józefowa 39- latka, który w domowym garażu urządził profesjonalną uprawę konopi indyjskich. Mężczyzna nie uniknie teraz odpowiedzialności karnej.
23.09.2014
Policjanci odzyskali i oddali właścicielowi skradzionego przed dwoma dniami psa rasy amstaff. Zatrzymano także 29 – latka podejrzewanego o dokonanie tej kradzieży, a podczas kontroli osobistej ujawniono przy nim porcję amfetaminy.
22.09.2014
Do policyjnej celi trafił 51- letni obywatel Rumunii, który wraz dwoma nie ujętymi do tej pory mężczyznami, pod jednym z supermarketów sprzedawał perfumy i firanki. Jest on podejrzewany o współudział w kradzieży pieniędzy swoim potencjalnym klientom. Mimo, że zdarzenie obserwowało wiele osób nikt nie przyszedł z pomocą starszym osobom.
19.09.2014
Sięganie po cudzą własność, nie przynosi korzyści. Przekonał się o tym mieszkaniec Otwocka.
17.09.2014
Zaniedbania opiekunów i alkohol mogły stać się przyczyną nieszczęścia.
08.09.2014
W dniu 3 września br policjanci prewencji KPP w Otwocku dokonali zatrzymania 17-letniego Filipa K. w związku z napisami, jakie zostały wykonane farbą w spray-u na elewacji budynku przy ul. Poniatowskiego 4 w Otwocku jak również na chodniku z kostki.
08.09.2014
Chociaż od zakończenia II wojny światowej minęło wiele lat, „pamiątki” po działaniach wojennych spotykamy do dnia dzisiejszego.
06.09.2014
Policjanci bez wahania wybili szybę w samochodzie zaparkowanym przed jednym z supermarketów w Otwocku, gdzie wczoraj około godziny 13.00 mimo palącego słońca w pojeździe pozostawiono niespełna roczne dziecko. Wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe zabrało je do szpitala.
05.09.2014
Policjanci z posterunku w Wiązownie, zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonywanie przestępstw na terenie całego powiatu. Podczas przeszukania ujawniono u nich miedzy innymi kominiarki i środki odurzające, a lista przestępstw o które obaj są podejrzewani tylko się powiększyła.
04.09.2014
Policyjne statystyki wskazują, że pierwsze dni nauki to okres zwiększonego zagrożenia na drogach. Nasila się ruch pieszy i samochodowy, zmniejsza zaś – koncentracja. Otwoccy policjanci w czasie pierwszych dwóch tygodni września prowadzą akcję „Bezpieczna droga do szkoły”, skierowaną do wszystkich użytkowników dróg w pobliżu placówek oświatowych.
02.09.2014
Z dniem 2 września nowym Komendantem Stołecznym Policji został insp. Michał Domaradzki. Dotychczasowy szef stołecznej Policji nadinsp. Dariusz Działo został powołany na stanowisko komendanta wojewódzkiego Policji w Lublinie. Uroczystość przekazania obowiązków odbyła się w Białej Sali z udziałem Komendanta Głównego Policji gen. insp. dr. Marka Działoszyńskiego, władz miejskich i samorządowych oraz przedstawicieli służb i kadry kierowniczej KSP.
01.09.2014
21 czerwca po wizycie kobiet podszywających się jako pomoc pielęgniarska, z mieszkania starszej kobiety zginęła emerytura, oszczędności i pamiątkowa biżuteria. Policjanci z wydziału kryminalnego w tej sprawie na terenie Warszawy zatrzymali 22- latka, który już usłyszał zarzuty. Z zebranych materiałów wynika, że u fałszywych pielęgniarek pełnił on rolę kierowcy.
31.08.2014
Policjanci z posterunku w Wiązownie wraz oficerem dyżurnym z komisariatu w Józefowie, ustalili skąd pochodziła 91- letnia kobieta odnaleziona w miejscowości Zakręt. Do czasu odnalezienia jej najbliższej rodziny, starszą i schorowaną kobietą zaopiekowali się mundurowi.
28.08.2014
Do dyspozycji policjantów Komendy Powiatowej Policji w Otwocku, trafiły wczoraj kolejne już urządzenia do badania stanu trzeźwości, zakupione ze środków z budżetu miasta Otwocka. W ich przekazaniu uczestniczył zarówno Prezydent Zbigniew Szczepaniak, jak i Komendant Powiatowy Policji w Otwocku mł. insp. Robert Kokoszka.
<<
<
1
>>