Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Otwocku - Kierownictwo - KPP w Otwocku

Kierownictwo

Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Otwocku

nadkomisarz Dariusz Sadoch

Nadkomisarz Dariusz Sadoch urodził się 13 marca 1965 roku w Kołbieli. Jest absolwentem Kolegium Nauk Społecznych i Administracji Politechniki Warszawskiej i Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Ukończył studia podyplomowe na Kierunku Zarządzanie Organizacją w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej oraz w zakresie Pedagogiki w Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide de Gasperi w Józefowie.

Do policji wstąpił w czerwcu 1992 roku i przez cały okres służby związany jest z Komendą Powiatową Policji w Otwocku. Zajmował wiele stanowisk wykonawczych w pionie prewencji, m.in. w latach 2005 – 2006 pełnił obowiązki rzecznika prasowego. W lutym 2006 roku objął stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji, a od marca 2008 roku został Naczelnikiem Wydziału Wspomagającego.

W 2013 roku objął stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Karczewie. Od 19 października 2017 roku pełni obowiązki Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Otwocku.

Odznaczony Brązową Odznaką "Zasłużony Policjant" i Srebrnym Medalem za "Długoletnią Służbę". Żonaty, ma dwie dorosłe córki. Interesuje się sportem, szczególnie piłką nożną, w wolnych chwilach lubi sięgnąć po dobrą powieść historyczną .