Poszukujemy właścicieli zabezpieczonych elektronarzędzi - Aktualności - KPP w Otwocku

Aktualności

Poszukujemy właścicieli zabezpieczonych elektronarzędzi

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Powiatowej Policji w Otwocku, w jednej ze spraw kryminalnych, zabezpieczyli przedmioty - co do których pochodzenia mają podejrzenie, że mogły być skradzione. Policjanci apelują do wszystkich osób, które rozpoznają swoją własność o kontakt z prowadzącym postępowanie przygotowawcze – aspirantem Przemysławem Kabalą – tel. 47 724 12 27. Przedmioty te mogły nie zostać zgłoszone Policji, dlatego bardzo prosimy, aby ich właściciele nawiązali z nami kontakt, w celu zweryfikowania, w jakim okresie stały się przedmiotem kradzieży lub włamania.

Policjanci z otwockiej dochodzeniówki w jednej ze spraw dotyczących paserstwa przedmiotów mogących pochodzić z przestępstwa, posiadają zabezpieczone przedmioty, których właścicieli do tej pory nie ustalono.

Prawdopodobnie mogły one zostać skradzione, a nie zgłoszono ich z różnych przyczyn. Możliwe jest , że ich właściciele nie powiadamiali do tej pory policjantów o tym, że ich posesja, garaż, piwnica stały się celem włamywaczy.

W przypadku rozpoznania wśród tych przedmiotów swojej własności, prosimy o bezpośredni kontakt z policjantem prowadzącym sprawę.

Można telefonować bezpośrednio do funkcjonariusza na numer 47 724 12 27 lub do oficera dyżurnego naszej komendy na numer: 47 724 12 13 lub 47 724 19 00.

Jeżeli ktokolwiek poznaje te przedmioty, a może ich właścicieli, to również prosimy o przekazanie takiej informacji policjantowi prowadzącemu dochodzenie – aspirantowi Przemysławowi Kabale.

nadkom. Daniel Niezdropa

  • Zabezpieczone elektronarzędzia
  • Zabezpieczone elektronarzędzia
  • Zabezpieczone elektronarzędzia