Rower „WINDWHEEL” czeka na właściciela - Aktualności - KPP w Otwocku

Aktualności

Rower „WINDWHEEL” czeka na właściciela

Data publikacji 24.05.2020

Policjanci pełniący służbę patrolową zabezpieczyli rower marki „WINDWHEEL”, którego pochodzenia do tej pory nie ustalono. Nie został on zgłoszony jako skradziony, niewykluczone jednak, że mógł być celem złodziei, którzy porzucili jednoślad z obawy przed namierzeniem lub zatrzymaniem przez Policję. Publikujemy zdjęcia roweru i apelujemy do osób, które rozpoznają w nim swoją własność. W przypadku rozpoznania roweru, prosimy o kontakt z dzielnicowym zajmującym się tą sprawą – młodszym aspirantem Mariuszem Katą. Można telefonować bezpośrednio do dzielnicowego. Zapraszamy właściciela po odbiór jego własności.

Rower został zabezpieczony przez policjantów podczas pełnionej służby w Otwocku, w terenie zalesionym w rejonie ulicy Generalskiej oraz ulicy Danuty.

Do tej pory jeszcze nie ustalono jego właściciela. Mógł zostać skradziony, a mógł też być pozostawiony przez właściciela, który zapomniał zabrać swojej własności. Na tę chwilę nieznane jest źródło jego pochodzenia.

Rower czeka cały czas na swojego właściciela. Wszystkie osoby, które rozpoznają swoją własność, bądź też dysponują wiedzą do kogo on należy, proszone są o kontakt dzielnicowym, który zajmuje się tą sprawą.

W sprawie roweru „WINDWHEEL” można kontaktować się z dzielnicowym - młodszym aspirantem Mariuszem Katą:

  • tel. 600 997 466, 47 724 13 03,
  • przyjmuje interesantów w Otwocku, w budynku przy ul. Pułaskiego 7A,
  • e-mail: dzielnicowy.otwock7@ksp.policja.gov.pl

nadkom. Daniel Niezdropa