Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wznawiamy dyżur związany z przyjmowaniem dokumentów od ubiegających się o przyjęcie do służby w Policji

Data publikacji 22.05.2020

Od 3 czerwca, w każdą środę, zapraszamy wszystkie osoby chętne do złożenia dokumentów do służby w Policji. Ponownie uruchomione zostają dyżury pracownika zespołu kadr i szkolenia. W godzinach 9-14 obsługiwani będą potencjalni kandydaci do służby w Policji. Pracownik kadrowy dokładnie wyjaśni, jakie dokumenty są niezbędne do aplikowania do służby oraz omówi z zainteresowanymi wszystkie procedury przyjęcia. Zainteresowani mogą liczyć też na pomoc w dokładnym wyjaśnieniu, jak powinny zostać wypełnione formularze. Mamy nadzieję, że interesujące i ciekawe walory naszego zawodu zachęcą tych, którzy chcieliby zostać policjantami. Pamiętaj „Ty też możesz!”.

Wychodząc naprzeciw zainteresowanym policyjnym zawodem, po wznowieniu przez Komendę Stołeczną Policji doboru do służby w Policji, w otwockiej komendzie wracają środowe dyżury, dla tych chętnych, którzy mogą komplet dokumentów złożyć również u nas. Dokumenty przyjęte od kandydatów zostaną następnie przekazane do Sekcji Doboru Kadr Komendy Stołecznej Policji.

Począwszy od 3 czerwca tego roku, w każdą środę w godzinach 9-14 pracownik kadrowy będzie poświęcał czas na przyjmowanie dokumentów i dokładne wyjaśnianie procedury doboru do służby.

Zachęcamy wszystkie osoby, które chciałaby zostać policjantami, do wizyty w naszej jednostce. Pracownik kadrowy w sposób kompetentny, rzeczowy i konkretny nie tylko odpowie na wszelkie pytania dotyczące przyjęcia do służby, ale również pomoże i wskaże, jaki komplet dokumentów należy złożyć i prawidłowo wypełnić.

Zapraszamy tych, którzy chcieliby zostać policjantami, służyć, chronić i pomagać.

Nasi policjanci (na zdjęciach): sierżant sztabowy Monika Guba i młodszy aspirant Mariusz Kata, cenią swoją służbę i wiedzą jak ważny jest to zawód. Zapraszają tych, którzy tak jak oni, będą z sercem i zaangażowaniem poświęcać się w tej z jednej strony interesującej, z drugiej zaś odpowiedzialnej służbie na rzecz społeczeństwa.

Każdy z nich podjął kiedyś wyzwanie bycia policjantem i do dziś są z tego dumni.

„Ty też możesz!”

          sierż. szt. Monika Guba - Zespół ds. Wykroczeń 

                     mł. asp. Mariusz Kata - Dzielnicowy           

nadkom. Daniel Niezdropa