Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjni piłkarze z Otwocka zagrali w Turnieju Charytatywnym „Gramy i strzelamy dla Asi”

Data publikacji 14.05.2019

Piłka nożna ta prawdziwa pasja otwockich policjantów, którzy w drużynie naszej komendy od wielu lat łączą przyjemność z pożytecznym. Z jednej strony promują zdrowy tryb życia, z drugiej pokazują, że praca w zespole to nie tylko ważny aspekt codziennej służby, ale również coś co łączy i scala poza nią. Nasi policjanci mieli okazać zagrać charytatywnie, w bardzo szczytnym celu, jakim jest pomoc dla mieszkanki gminy Kołbiel, w Turnieju Charytatywnym, zorganizowanym pod hasłem „Gramy i strzelamy dla Asi”. Dzielna walka na murawie do samego końca, zaowocowała trzecim miejsce w całym turnieju. Życzymy Asi powrotu do zdrowia, a naszym policjantom gratulujemy. Policyjne środowisko jest z was dumne.

Piłkarska drużyna z otwockiej komendy korzysta z każdej okazji ma doskonalić swoje umiejętności i sprawdzać się w sportowej rywalizacji z innymi team-ami.

W ostatnią niedzielę, na stadionie gminnym w Kołbieli, zorganizowano Turniej Charytatywny „Gramy i strzelamy dla Asi” poświęcony pomocy dla zmagającej się z chorobą mieszkanki gminy Kołbiel. Do turnieju zgłosiło się 16 drużyn, a wśród nich właśnie nasz policyjny team.

Policyjna drużyna ma wieloletnią tradycję, a o wysoki poziom przygotowań do wszelkich sportowych imprez dba między innymi Zastępca Komendanta Powiatowego Policji nadkomisarz Dariusz Sadoch, który jest dobrym i serdecznym duchem drużyny, podnoszącym morale, zagrzewającym do walki i zachęcającym policjantów do uprawiania tej dyscypliny.

Wielkie serce do walki ma również kapitan naszej reprezentacji aspirant sztabowy Jarosław Janiak, który od lat jest jednym z najlepszych graczy wśród naszych piłkarzy. Drużyna tworzy jednak całość i to zgranie dało policjantom wielokrotnie powód do radości z wygranego meczu.

Na kołbielskim turnieju trzeba było walczyć do samego końca. Policjantów dopingował nie tylko szczytny cel, w jakim przyjechali zagrać, ale również chęć przeżycia prawdziwie sportowej rywalizacji i pokazania, że godziny spędzone na treningach procentują na murawie.

Policjanci z Otwocka, mogą mieć powód do radości. Pot i zmęczenie zrefundowało wysokie miejsce na „pudle”, trzecia pozycja wśród 16 drużyn biorących udział w rozgrywkach.

Gratulujemy wysokiej lokaty, Asi natomiast życzymy, aby grono ludzi dobrej woli, które otacza ją na co dzień i pomaga w trudnych chwilach, rosło z dnia na dzień. Policjanci grali tak naprawdę dla niej i to liczyło się dla nich najbardziej.

Asiu, życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia.

dn