Odpowie za kradzież kabli telekomunikacyjnych - Aktualności - KPP w Otwocku

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za kradzież kabli telekomunikacyjnych

Data publikacji 05.07.2018

W Józefowie, w rejonie torowiska przy ulicy Sikorskiego pracownicy ochrony ujęli mężczyznę, który kradł ze znajdującej się tam rolki kabel telekomunikacyjny. Na miejsce wezwano policjantów, którzy zatrzymali podejrzanego. Okazał się nim 41-letni mieszkaniec województwa łódzkiego. Policjanci z zespołu kryminalnego józefowskiego komisariatu zebrali materiał dowodowy i opracowali zarzut karny popełnienia kradzieży, której dopuścił się 41-latek. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i wyraził zgodę na dobrowolne poddanie się karze. Polskie prawo za kradzież przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Przed północą pracownicy ochrony zaalarmowali policjantów, że ujęli podejrzanego mężczyznę, który kradł kabel telekomunikacyjny z rolki znajdującej się przy torowisku.

Policjanci z zespołu patrolowo interwencyjnego przyjechali na miejsce i zatrzymali podejrzanego oraz zabezpieczyli skradzione mienie.

Podejrzanym o kradzież okazał się 41-letni mieszkaniec województwa łódzkiego. Mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie.

Policjanci z zespołu kryminalnego Komisariatu Policji w Józefowie przedstawili następnie podejrzanemu zarzut karny popełnienia kradzieży.

41-latek przyznał się i skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze.

dn

Ładowanie odtwarzacza...