Ustalamy tożsamość tego mężczyzny - Aktualności - KPP w Otwocku

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ustalamy tożsamość tego mężczyzny

Data publikacji 14.03.2018

Policjanci z otwockiej dochodzeniówki zajmują się wyjaśnieniem sprawy oszustwa. Policjanci dysponują fotokopią zdjęcia mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą. Ustalenie jego tożsamości i przeprowadzenie kolejnych czynności procesowych, może mieć istotny wpływ na dalszy przebieg policyjnego dochodzenia. Dotarcie do mężczyzny widocznego na zdjęciu jest ważne, aby dalej kontynuować proces wykrywczy. Apelujemy o pomoc w identyfikacji i zgłaszanie się do policjantki prowadzącej sprawy – asp. szt. Anny Grunwald tel. 22 60 41 223. Policjanci dziękują przy okazji osobom, które dotychczas pomagały Policji w identyfikacji publikowanych wizerunków.

W postępowaniu przygotowawczym, dotyczącym oszustwa, prowadzonym w Komendzie Powiatowej Policji w Otwocku, zabezpieczono wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą. Niewykluczone, że ten wizerunek mógł też zostać wykorzystany przez inne osoby i posłużył do popełnienia przestępstwa.

Aby móc prowadzić kolejne czynności w sprawie i wyjaśnić wszystkie okoliczności, w jakich mogło dojść do przestępstwa, policjanci muszą między innymi ustalić personalia widocznego na zdjęciu mężczyzny.

Wszelkie informacje, związane z prezentowanym wizerunkiem, można przekazywać w następujący sposób:

Policjanci sprawdzą każdą sygnał, który pozwoli na ustalenie tożsamości opisywanego mężczyzny – być może on sam zgłosi się do otwockiej komendy.

dn