Komunikat w sprawie uszkodzenia figurki Jezusa w Otwocku - Jabłonnie - Aktualności - KPP w Otwocku

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Komunikat w sprawie uszkodzenia figurki Jezusa w Otwocku - Jabłonnie

Data publikacji 03.03.2018

W nocy 25/26 lutego na w rejonie remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Jabłonnie wybito szybę w pobliskiej kapliczce, a figurą Jezusa rzucono o bramę garażową. Policjanci z otwockiej komendy prowadzą teraz dochodzenie w tej sprawie. Policjanci po analizie monitoringu otrzymanego od strażaków, wytypowali dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tą sprawą. Dlatego też policjanci apelują, nie tylko o identyfikację pokazanych na zdjęciu osób, ale przede wszystkim o wszelkie informacje i sugestie, które pozwoliłyby na ustalenie sprawców tego bulwersującego aktu „wandalizmu”. Policjanci sprawdzą każdy sygnał w tej sprawie.

W nocy z 25/26 lutego tego roku nieznana osoba bądź osoby, uszkodziły kapliczkę i figurkę Jezusa, którą rzucono w drzwi garażowe remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Otwocku-Jabłonnie.

Kryminalni oraz dzielnicowi od razu rozpoczęli działania wykrywcze przy tej sprawie. Przeanalizowano między innymi zapisy monitoringu, który zarejestrował dwie osoby, prawdopodobnie mężczyzn, którzy w czasie kiedy doszło do uszkodzenia, przebywali w rejonie remizy. Jeden z nich miał charakterystyczną dwukolorową kurtkę, białą lub w innym jasnym kolorze w górnej jej części.

Policjantom bardzo zależy na wykryciu tej sprawy, dlatego apelują do wszystkich osób, które mogłyby pomóc w identyfikacji osób widocznych na zdjęciu.

Policjanci zapewniają, że sprawdzą każdy sygnał oraz informację.

Można kontaktować się bezpośrednio z prowadzącym postępowanie mł. asp. Przemysławem Kabalą nr tel. 22 60 41 227 lub całodobowo z oficerem dyżurnym na nr tel. 22 60 41 213. Można też napisać wiadomość na adres: oficer.prasowy.otwock@ksp.policja.gov.pl

dn

Ładowanie odtwarzacza...