Poszukiwany spowodował kolizję - Aktualności - KPP w Otwocku

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany spowodował kolizję

Data publikacji 31.01.2018

31-letni Łukasz Z. został zatrzymany w miejscowości Gadka przez funkcjonariuszy z otwockiej drogówki, po tym jak spowodował kolizję. Po sprawdzeniu wyszło na jaw, że mężczyzna jest poszukiwany w celu doprowadzenia do aresztu śledczego. Nakaz doprowadzenia wydał Sąd Rejonowy z Lublinie.

Wczoraj tuż przed 8.00 policjanci ruchu drogowego zostali skierowani do miejscowości Gadka, gdzie miała miejsce kolizja. Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i na podstawie relacji świadków, funkcjonariusze ustalili, że Łukasz Z. kierujący bmw nie dostosował prędkości do warunków drogowych i  najechał na tył forda, a następnie uderzył w znak drogowy. Ponadto kierowca bmw nie posiadał ubezpieczenia OC. 31-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 250 złotych.

Ale to jeszcze nie koniec jego problemów. Po sprawdzeniu w policyjnym  systemie informatycznym okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do aresztu śledczego w Lublinie w celu odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności w wymiarze 41 dni. Nakaz doprowadzenia wydał Sąd Rejonowy w Lublinie. Łukasz Z. od kilku miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

 

 

aw