Z promilami za kółkiem - Aktualności - KPP w Otwocku

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Z promilami za kółkiem

Data publikacji 26.01.2018

Wczoraj około 20.40 policjanci z komisariatu w Józefowie uniemożliwili dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy volkswagena. Mężczyzna jechał ulicą Nadwiślańską, gdy funkcjonariusze zatrzymali go do kontroli drogowej. W trakcie interwencji okazało się, że kierowca jest nietrzeźwy. Badanie wykazało, że miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

Wczoraj na ulicy Nadwiślańskiej około 20.40 poliocjanci z Józefowa zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę volkswagena. Podczas legitymowania funkcjonariusze wyczuli od mężczyzny woń alkoholu. Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości kierowcy. Badanie alkomatem wykazało, że miał prawie 3 promie alkoholu w organizmie.

46-letni mężczyzna trafił do policyjnej celi. Adam P. usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu za to kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci przypominają, że zawsze należy odczekać, zanim usiądzie się za kierownicą, po wypiciu alkoholu. Pamiętajmy, że na drodze nie jesteśmy sami, są tam też inni uczestnicy ruchu drogowego i od nas również zależy ich bezpieczeństwo.

 

 

aw