Jechał po alkoholu - Aktualności - KPP w Otwocku

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Jechał po alkoholu

Data publikacji 21.08.2017

48 –letni mieszkaniec otwocka będzie odpowiadał za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji. Paweł P. mając prawie 3 promile alkoholu wsiadł za kierownicę volkswagena . Na skrzyżowaniu ulic Andriollego i Hożej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w inny pojazd. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj tuż przed godz. 12.00 na skrzyżowaniu ulic Andriollego z Hożą w Otwocku doszło do zdarzenia drogowego. Jak ustalili funkcjonariusze, kierowca volkswagena caddy nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z oplem uderzając w jego prawy bok. Kierująca oplem wraz dwójką dzieci została przewieziona do szpitala. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Policjanci drogówki zbadali stan trzeźwości sprawcy zdarzenia. Okazało się, że Paweł P. ma prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyznę zatrzymano i przewieziono do policyjnej celi, gdzie jeszcze trzeźwieje, zaś samochód zabezpieczono. 48-latek będzie odpowiadał za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji. Przypomnijmy, że czyn ten zagrożony jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

 

aw