Społeczna akcja „Bezpieczeństwo na drodze” - Aktualności - KPP w Otwocku

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Społeczna akcja „Bezpieczeństwo na drodze”

Data publikacji 07.10.2013

Pod taką nazwą ruszyła społeczna akcja skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym. Premierowe zajęcia odbyły się dziś w józefowskim przedszkolu. Oprócz policjantów z Józefowa i Otwocka w spotkaniu uczestniczyli inicjatorzy programu z firmy Hyundai Motor Poland wraz z dielerem Jaworski-Gajewski sp.z o.o.

Przedszkole Niepubliczne Smart Kids w Józefowie, zainaugurowało dziś ogólnopolskie przedsięwzięcie, jakim jest akcja „Bezpieczeństwo na drodze”. Inicjatorem działań społecznych jest firma Hyundai Motor Poland wraz dielerem Jaworski- Gajewski sp. z o.o., która przy współpracy szkół i przedszkoli pragnie propagować lekcje związane z tematem bezpieczeństwa dzieci w ruchu drogowym.

Do przedsięwzięcia czynnie włączyli się policjanci z komisariatu w Józefowie, oraz z funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego w Otwocku, którzy odpowiadali na pytania i uwagi przedszkolaków. Koordynatorem projektu jest Pan Jarosław Świderski, to dzięki niemu właściwie dobrana forma zabawy, połączona z nauką zasad ruchu drogowego, spotkała się z tak entuzjastycznym przyjęciem wśród najmłodszych.

 

js