Poszukiwany wpadł podczas interwencji domowej - Aktualności - KPP w Otwocku

Aktualności

Poszukiwany wpadł podczas interwencji domowej

Data publikacji 29.04.2021

Otwoccy policjanci udali się na adres, gdzie zgłoszono awanturę domową. Jak się okazało, obecny na miejscu interwencji 30-latek był poszukiwany do odbycia kary jednego roku pozbawienia wolności. Mężczyzna został już doprowadzony do zakładu karnego.

W zeszłą niedzielę policjanci z zespołu wywiadowczo-interwencyjnego otrzymali zgłoszenie o awanturze w jednej z posesji na terenie Otwocka. Na miejscu w rozmowie z kobietą funkcjonariusze ustalili, że pomiędzy nią a jej konkubentem doszło jedynie do utarczki słownej i nie było żadnej przemocy. Dodała, że jej partner się uspokoił, wyjaśnili sobie nieporozumienie i nie jest już potrzebna interwencja Policji.

Wówczas funkcjonariusze, po wylegitymowaniu osób, sprawdzili ich w policyjnej bazie. Jak się okazało 30-latek był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego, celem odbycia kary roku pozbawienia wolności.

Zatrzymany otwocczanin natychmiast został doprowadzony do komendy i osadzony w policyjnej celi. Po czynnościach mężczyzna został doprowadzony do zakładu karnego.

Dzięki skutecznej i efektywnej pracy otwockich policjantów, kolejna osoba nie uniknie odpowiedzialności karnej.

 

sierż. sztab. Paulina Harabin/is