Posiadał narkotyki w domu, został zatrzymany - Aktualności - KPP w Otwocku

Aktualności

Posiadał narkotyki w domu, został zatrzymany

Data publikacji 26.04.2021

Dzielnicowi z otwockiego rewiru wraz z kryminalnymi zatrzymali 25-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. W domu mężczyzny policjanci znaleźli i zabezpieczyli młynek, marihuanę, amfetaminę oraz tabletki ekstazy. Podejrzany usłyszał już zarzut. Za posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku w wyniku podjętych działań mających na celu ograniczenie przestępczości narkotykowej, w zeszły piątek udali się do jednego z domów na terenie Otwocka. Funkcjonariusze podejrzewali, że mieszkający tam mężczyzna może posiadać zabronione substancje.

Drzwi do mieszkania otworzył 25-latek, który był kompletnie zaskoczony widokiem dzielnicowego i kryminalnych. W domu mężczyzny policjanci w trakcie przeszukania znaleźli i zabezpieczyli młynek, marihuanę, amfetaminę oraz tabletki ekstazy.

Mężczyzna trafił do celi na komendzie.

Następnego dnia 25-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków, po czym przyznał się do popełnienia czynu i poddał dobrowolnie karze.

Za posiadanie narkotyków zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomani grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

 

sierż. sztab. Paulina Harabin/is